Hotové pořady

Nabídka hotových pořadů a programů

Uspořádáme přednášky, besedy, výstavy nebo na míru komponované pořady s promítáním fotografií a videa pro jakékoli organizace a zájmové skupiny, kdekoliv v České republice.

HISTORIE NEJEN ZLÍNSKÉHO BIG-BEATU 1. ČÁST AMATÉŘI

HISTORIE NEJEN ZLÍNSKÉHO BIG-BEATU 2. ČÁST PROFESIONÁLOVÉ

KŇUČÍK - VÝTĚR Z DÍLA - VÝSTAVA

KŇUČÍK - JEŠTĚ HLUBŠÍ VÝTĚR Z DÍLA

BIG BEAT OZVĚNY 1963 - 2013

HISTORY OF ORPHEUS BAND

THE EAGLES - KYTAROVÝ SYMFOŇÁK ANEB HOTEL CALIFORNIA

POVÍDÁNÍ O NORSKU

CO SE NOSILO ZA BEATLEMÁNIE - AUDIOVIZUÁLNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

POPTÁVKA

Má zájem o informace k těmto pořadům (možnost více voleb). Výběr provedete kliknutím na zatržítko:

"Historie nejen zlínského big-beatu 1"
    "Historie nejen zlínského big-beatu 2"
    "Kňučík – výtěr z díla – výstava"
    "Kňučík – ještě hlubší výtěr z díla"
    "Big baet Ozvěny 1963-2013"
    "History of Orpheus Band"
    "The Eagles – kytarový symfoňák aneb Hotel California"

Odesláním potvrzujete souhlas se zpracováním a ochranou osobních údajů detail

VYBRANÉ POŘADY JSOU URČENY PRO:

– Gymnázia, hudební konzervatoře, střední školy a odborná učiliště, jako doplněk či zpestření výuky.

– Města, městské knihovny, muzea a jiné kulturní akce.

– Domy dětí a mládeže, dětské domovy.

– Hudební kluby.

– Kluby seniorů.

– Lázně.

– Individuální skupiny (rodinné akce, skupiny přátel…).

INFORMACE K ORGANIZACI POŘADŮ
    Pokud není pořad určen pro uzavřenou společnost, je vhodné se spolupodílet na propagaci akce (internetové zpravodaje, relace v regionálním tisku či rozhlase, odkazy na internetu…). Zlínský hudební spolek nabízí v tomto ohledu bezplatnou kooperaci. Na webových stránkách www.zlinskyhudebnispolek.cz si můžete stáhnout a popřípadě vytisknout barevný plakát s termínem, místem konání a dalšími informacemi ke konání akce. Po domluvě vám hotové plakátky (A4 – A3) můžeme dodat.
    Délka pořadu je individuální, záleží na dohodě nebo požadavku objednatele. Nejčastěji se však jedná o 1,5 až 2 hodinový blok, jehož délku lze modifikovat. Je tak možno připravit program kratší, ale i delší. Na každý jednotlivý pořad je vhodné domluvit se alespoň jeden měsíc dopředu. V pořadech je také používána ozvučovací aparatura – je zapotřebí zajistit elektrický přívod 220V. Vhodné je i – pokud možno – zatemnění místnosti.