START ze zlína

Hledáme talentované lidi

Naším cílem je oslovit každého umělce – amatéra (dítě, dívku, ženu či muže neomezeného věku a různých uměleckých dovedností). Máte pocit, že už nastal správný čas ukázat své umění ostatním, ale zdráháte se? Obraťte se na nás a my Vám můžeme pomoci, odstartovat Vaši dráhu do síně slávy.
Jste tanečníci, zpěváci, muzikanti, malíři, sochaři?
Nabízíme Vám příležitost k seberealizaci, uplatnění a zviditelnění.

Potřebujete jen odvahu, talent a energii k tomu, aby se Vám otevřel svět nových možností, na cestě k sebeprosazení se…

hledáme nové talenty ze Zlína a okolí

Do formuláře níže nám napište něco o sobě (věk, dovednosti, případně, čím můžete zaujmout ostatní).
Neváhejte, rádi Vám pomůžeme.

Odesláním potvrzujete souhlas se zpracováním a ochranou osobních údajů detail

obr
    NAŠE POŘADY JSOU URČENY PRO:

– Zpěváci všech kategorií a hudebních žánrů.

– Hudební formace, kapely a uskupení všeho druhu.

– Malíři, ilustrátoři, karikaturisté a výtvarníci.

– Sochaři, grafici, keramici.

– Loutkoherci, ochotníci.

– Tanečníci.

– Fotografové.

INFORMACE K ORGANIZACI POŘADŮ

Pokud není pořad určen pro uzavřenou společnost, je vhodné se spolupodílet na propagaci akce (internetové zpravodaje, relace v regionálním tisku či rozhlase odkazy na internetu…). Zlínský hudební spolek nabízí v tomto ohledu bezplatnou kooperaci. Na webových stránkách www.zlinskyhudebnispolek.cz si můžete stáhnout a popřípadě vytisknout barevný plakát s termínem, místem konání a dalšími informacemi ke konání akce. Po domluvě vám hotové plakátky (A4 – A3) můžeme dodat.